SearchFRMenu
Clouseau

Clouseau, Wo 17.03.2027, PHIL Haarlem

Wo17.032027

Over Clouseau

Clouseau komt terug naar Nederland! In het voorjaar van 2027 trekken Koen en Kris Wauters langs negen Nederlandse zalen voor een nieuwe reeks concerten. Drie jaar na hun razendsnel uitverkochte tournee van 2024 is het dus weer tijd voor avonden vol nostalgie, energie en vooral héél veel meezingen.

Want na ruim veertig jaar heeft Clouseau inmiddels een indrukwekkend rijtje klassiekers op zijn naam staan. Van de grote doorbraak met Anne in 1989 tot publieksfavorieten als Daar Gaat Ze, Domino, Passie, Nobelprijs en En Dans: weinig bands zijn zo verweven met de Nederlandstalige popmuziek. Dat de liefde nog altijd wederzijds is, bleek tijdens het veertigjarig jubileum in 2024. In België speelde de band veertien uitverkochte shows in het Sportpaleis voor in totaal 240.000 fans, terwijl ook alle negen Nederlandse concerten vrijwel direct uitverkochten.

Dankzij Beste Zangers staat Clouseau momenteel weer volop in de Nederlandse schijnwerpers. In het programma krijgen hun klassiekers een nieuw leven, met verrassende vertolkingen van onder anderen Yves Berendse, Jeangu Macrooy, Bizzey, Zoë Livay, Desray en Fay Claassen. Zo worden nummers als Daar Gaat Ze en Anne opnieuw ontdekt én in een compleet ander jasje gestoken. In 2027 brengen Koen en Kris die bekende songs zelf weer naar de Nederlandse zalen.

Ontdek Clouseau

News